Schola Dlacos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
POZOR! Toto fórum již není funkční... SD se spojuje s VAO a vzniká nová stránka ALES, která je na stránce: http://ales.svetu.cz/

 

 Představte se...

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Vypravěč
Admin
Vypravěč


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 19. 04. 13

Představte se...  Empty
PříspěvekPředmět: Představte se...    Představte se...  EmptyFri Apr 19, 2013 6:07 pm

HTTP://SCHOLADLACOS.BLOG.CZ
Pokud se chcete seznámit s ostatními hráči, je tady možnost zde se představit a udělat tak první krok k tomu, abychom se navzájem poznali.
Napište něco o sobě, třeba to, co máte rádi, proč jste se zde přihlásili, jaké máte zájmy, na jakých jiných hrách hrajete / jste hráli apod. Je to na vás, jak se představíte a jaký první dojem vzbudíte.


Toto je mimoherní téma. Používání smajlíků je povoleno geek .
Návrat nahoru Goto down
https://dlacos.forumczech.com
Mau




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 15. 05. 13

Představte se...  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se...    Představte se...  EmptyWed Jun 12, 2013 10:02 am

Ahoj jsem tu nová a jmenuji se Mausisa Linea ale pls říkejte mi Mau. Doufám že mezi vás nějak zapadnu. A připravte se že budu mít různé otázky než to všechno pochopim XD
PS: někdy jsem fakt nechápavá tak se nedivte XD
Vaše Mau
Návrat nahoru Goto down
Leo

Leo


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 03. 06. 13

Představte se...  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se...    Představte se...  EmptyThu Aug 29, 2013 8:31 am

Inu lidi, semnou mějte taktéž trpělivost, neb se v tady v tom nevyznám Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Fox

Fox


Poèet pøíspìvkù : 222
Join date : 03. 05. 13
Age : 30
Location : Middle of nowhere

Představte se...  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se...    Představte se...  EmptyThu Sep 12, 2013 9:56 pm

Něco o mně, pokud to chcete vědět Smile
Ke konci září budu nastupovat na vysokou, to ale neznamená, že sem přestanu chodit. Právě naopak, budu zde viset jak jen to bude možné. Jinak jsem naprosto obyčejný, občas trochu švihlý človíček.
Stává se čím dál častěji, že přicházejí chvíle, kdy mám naprosto cvaklou náladu (například goratexová membrána a podobně). V takových situacích se mnou většinou není rozumná řeč Very Happy 
Návrat nahoru Goto down
Juliette

Juliette


Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 01. 05. 13
Age : 24

Představte se...  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se...    Představte se...  EmptyThu Sep 12, 2013 9:57 pm

Je divné, že jsem si tohohle nevšimla dříve, takže...Ahoj, jsem Juliette. Very Happy A vzhledem k tomu, že nevím co psát, tak to dám podle návodu, dá-li se to tak nazvat. Nemám nejmenší tušení, co mám opravdu ráda, takže tohle asi přeskočím...možná jazyky. Very Happy (Takže z jazyků umím, nebo se učím čj, slj, fj, aj, rj) Přihlásila jsem se, protože jsem byla pozvaná a každé zajímavé RPG musím zkusit Smile Very Happy Zájmy...to mám ve profilu, myslím. Very Happy Hraji aktivně na pár RPG, tady, na Oscuru (v bannerech) a na TVD RPG Very Happy Samozřejmě je jich více, ale některé skončily, nebo mě to nebaví a hlavně nemám čas, takže jsou to jenom tyhle tři. Oh, mimochodem, Juliette se mi skoro vůbec nepodobá. Very Happy Já jsem totiž hrozně hodná a... zním tu asi trochu namyšleně Very Happy To taky nejsem Very Happy Řekněme, že Jul je můj opak Very Happy No, doufám, že Juliette nemáte rádi 3:) Bude ještě horší, když budu chtít Very Happy Fajn, teď mě všichni znáte Very Happy Very Happy
PS: I když se zdá, že tu skoro nejsem a moje aktivita taky není největší, není to pravda Very Happy Moje neaktivita na jiných RPG je tisíckrát horší Very Happy Very Happy A navíc, nemyslím si, že by tu někomu Jul scházela Very Happy Díky bohu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Představte se...  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představte se...    Představte se...  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Představte se...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Schola Dlacos :: Ostatní :: Diskuse-
Přejdi na: